Android 4.5 G Ayarı Yapma

Ragor

4eh.net
Yönetici
4eh.net
Katılım
13 Eyl 2019
Mesajlar
215
Beğeniler
1
Konum
Samsun
#1
İnternet hızının 4.5 G’ye çıktığı günümüzde, siz de bu hızdan faydalanmak isteyebilirsiniz. Peki, nasıl? Android 4.5 G ayarı yapma nasıl olacak?
Sizin için sunulan bilgiler üzerinden, anında android 4.5 G ayarı yapma imkanını elde edeceksiniz. Sunulan bilgileri takip ederek, direkt olarak uygun olan ayarların gerçekleşmesini de sağlayarak internet hızının kat kat daha fazla olmasını sağlayabilirsiniz. Değerlendirmenizi yaparak, direkt olarak internet hızının yükseltilmesini sağlayın.

4.5 G Sim Kart
Öncelikle ilk yapmanız gereken, uyumlu bir sim kartınızın olması. Elbette 4.5 G hızına erişmek için kullanılan sim kartının bu hıza uyumlu olması gerekiyor. Sizin için sunulan hız, internet kullanımınızın son derece avantajlı olmasını sağlayacaktır. Bu hıza erişmek için uygun sim kartı edinmelisiniz. Her operatör direkt olarak bu kartı ücretsiz şekilde sundu. Bu durumda direkt olarak kişilerin bu hıza geçmesi avantajlı hale geldi. Sizin için sunulan avantajlı internet hızından yararlanmak istiyorsanız, ilk olarak bu hıza uyumlu olan bir sim kartınızın olması gerektiğini unutmayın.

4.5 G Android Ayarı
Telefonunuzun 4.5’ye hazır hale getirilmesinden sonra, 4.5 ayarı yapmak da gerekiyor. Sim kartınızın değiştirilmesinin ardından, direkt olarak ayarın da yapılması ile android ayarı sayesinde internet hızınızın 4.5 hızına erişmesi mümkün olacaktır. Bunun için ilk yapmanız gereken ayarlar sekmesine gelmek. Ardından şebeke ayarlarının olduğu bölümüne geleceksiniz. Ayarları şebeke modunu görüntüleyebileceğiniz yerden yapmanız gerekiyor. Bunun sağlanması durumunda direkt olarak ayar tamamlanmış olacak. Telefonlarda 4.5 G dışında LTE ayarı olacaktır. Eğer sizin telefonunuz internet kullanımınız LTE ayarında ise direkt olarak normal hızda bir internet kullanıyor olacaksınız. Sim kartın değişiminden sonra bu alanda 4.5 G seçeneğinin olduğunu da göreceksiniz. Direkt olarak 4.5 G seçeneğinin seçilmesi mümkün olacaktır.
4.5 G android ayarı için şebeke seçiminden direkt olarak ayarın belirlenmesi sağlanmalıdır. Ardından direkt olarak internet kullanımınızın 4.5 G ayarı hızına erişmesi sağlanacaktır. Dilerseniz ayarlar bölümüne girerek, internet hızınızın en iyi hızda, en yüksek hızda olmasını sağlayabilirsiniz. Seçim sizin.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst