Android Bildirim Sorunu Nasıl Çözülür ?

Ragor

4eh.net
Yönetici
4eh.net
Katılım
13 Eyl 2019
Mesajlar
219
Beğeniler
1
Konum
Samsun
#1
Android cihaz kullananlar bildirimleri nasıl kontrol altında tutuyor? Bildirimler geliyorfakat android bildirim sorunu nasıl çözülür?

Bildirimleri kontrol altında tutmak mı istiyorsunuz? Hangi uygulamadan bildirim gelecek, ne zaman gelecek? Android bildirim sorunu nasıl çözülür sorusuna verilen yanıt üzerinden direkt olarak bu sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. İşte cevaplar…

Android Bildirim Kapatma
Bildirim ayarlarını yaparak, dilerseniz bazı uygulamaların bildirimlerini kapatabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çok basit. Android cihazlar için verilen aşamaları tamamlayarak, direkt olarak bildirimlerin kapatılması sağlanabilir. Kapatmak için yapmanız gereken, ayarlara gitmek. Ayarlara tıkladığınızda bildirimler sayfasının direkt o alanda yer aldığını göreceksiniz. Tıkladığınızda ise tek tek uygulamalara göre ya da komple bildirimlerin açılması ya da kapatılması şeklinde ayar yapabilirsiniz.
Bildirimlerin kapatılması;
Bildirimlerin kapatılması için yapmanız gereken, uygulamanın yanında yer alan alana tıklamak. Tıkladığınızda direkt olarak yeşil renkte olan butonunun renksiz olacağını göreceksiniz. Bu şekilde kapatmış olacaksınız.

Android Bildirim Ayarları
Bildirim ayarlarının özelleştirilmesi söz konusudur. Android bildirim ayarları düzenlemek için aynı sayfaya gelmeniz yeterlidir. Tıkladığınızda bildirimler için özel seslerin oluşturulması, varsa bildirim ışığının da farklı renklerinin olmasını da sağlayabileceğinizi göreceksiniz. Direkt olarak değerlendirebilir, bu ayarları kontrol edebilirsiniz.

Güncelleme bildirimleri;

Özelleştirme için güncelleme bildirimlerinin kontrol edilmesi sağlanabilir. Bunun için direkt olarak yapmanız gereken, güncellemenin yapılması için kontrol altında olmasını da sağlamak açısından zaman ayarlama sağlanabilir. Ne zaman bildiriminin geleceği gibi seçenekler olduğundan rahat bir şekilde ayarı yapabilirsiniz.

Android Bildirim Zamanı
Bildirim zamanlarını ayarlamanız da mümkün olabilir. Direkt olarak ayarlar seçeneğinden size sunulan bu özellikleri inceleyebilirsiniz. Aynı sayfadan giriş yapacak ve direkt olarak bu sayfadan kontrollerin gerçekleşmesini sağlayacaksınız. Bildirimlere göre hareket etmek, bildirimleri anında görmek istemeyenler için de farklı ayarlar yapılabilir. Android bildirim sorunu için çözüm seçenekleri verilmiştir. Bildirimleri kapatabilir ya da zamanın ona göre ayarlanmasını sağlayabilirsiniz. Doğru şekilde yaptığınız bildirim ayarlarından sonra direkt olarak bildirim sorunu ortadan kalkacak. Bildirimlerinizi kontrol ettiğinizde, sorun yaşamadan istediğiniz uygulamadan bilgi alma şansınız olacak.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst