iPhone İçin 4.5 G Ayarı Nasıl Yapılır ?

Ragor

4eh.net
Yönetici
4eh.net
Katılım
13 Eyl 2019
Mesajlar
230
Beğeniler
1
Konum
Samsun
#1
Telefondan kullandığınız internet hızı LTE, 2 G gibi seçeneklerde olabilir. Peki, iPhone için 4.5 G ayarı nasıl yapılır?

İnternet hızını arttırmak isteyen iPhone kullanıcılarının iPhone için 4.5 G ayarı nasıl yapılır sorusunu sorabilir. Bu soruya verilen yanıt üzerinden direkt olarak siz de ayarı yapıp, internet hızınızın kat kat artmasını sağlayabilirsiniz. Ayarlar sekmesinden direkt olarak internet hızınızın ayarlanması mümkün. İşte iPhone için 4.5 G ayarının nasıl yapılacağına daire işlem basamakları…

iPhone 4.5 G Ayarı
iPhone 4.5 G ayarının yapılması için direkt olarak, ayarlar sekmesini kullanacaksınız. İnternet hızınızın 4.5 ye erişiminin sağlanması, şebeke ile alakalı bir durumdur. Bu sebeple şebeke ayarları üzerinden direkt olarak internet hızınızın 2 kat artmasını sağlayabilirsiniz.

  • iPhone Ayarlar: iPhone’dan ayarlar bölümüne gelmeniz gerekiyor. Bu alana gelmek için ana menü tuşuna tıklayın ve ekrandan direkt olarak ayarlar kısmını seçin.
  • Hücresel: Telefonunuzda hücresel olarak ayrılmış olan sayfaya giriş yapacaksınız. Ayarlar kısmında üst bölümden direkt olarak hücresel seçeneğinin olduğunu göreceksiniz.
  • Hücresel Veri Seçenekleri: Hücresel veriler için belirlenmiş olan seçenekler var. Bu seçenekleri değerlendirmek için hücresel veri seçeneklerine tıklayın. Hemen ardından açılan sayfada istenen başlığa giriş yapın.
  • Ses ve Veri: Açılan sayfada girmeniz gereken yeni sayfa ses ve veri başlığıdır. Başlığın altına girdikten sonra ise LTE olan seçeneğin değiştirilmesi sağlanabilir.
Telefonunuzun 4.5 G ye uyumlu olması durumunda direkt olarak ayarı ona göre düzenleyebilirsiniz. iPhone 4.5 G ayarı kapsamında, direkt olarak ayarın gerçekleşmesi de sağlanıyor olduğundan, anında işleminizin tamamlanması mümkündür.

iPhone 4.5 G Sim Kart
ayarın yapılması için ayrıca sim kartınızın mutlaka 4.5 G uyumlu olması gerekiyor. Bunun için ise operatörünüzün bayisinden direkt olarak uyumlu bir kart temin etmelisiniz. Sonrasında direkt olarak yukarıda verilen ayarların tamamlanması ile 4.5 internet hızına erişiminiz mümkün olacak. iPhone 4.5 G sim kart uyumunun olmasından sonra, verilen ayarların da kodlanması ile direkt olarak internet hızının 4.5 G ye çıkması sağlanmış olur.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst