Uygun fiyata Domain Nasıl Alınır?

Ragor

4eh.net
Yönetici
4eh.net
Katılım
13 Eyl 2019
Mesajlar
219
Beğeniler
1
Konum
Samsun
#1
Alan adı için bir domain kullanıcısı oluşturmak isteyebilirsiniz. Sizin için en uygun fiyata domain nasıl alınır sorusunun yanıtı veriliyor.
Domain nasıl alınır? Uygun fiyata domain nasıl alınır gibi sorulara verilen yanıta göre, direkt olarak siz de sizin ihtiyaç duyduğunuz web sitesi için uygun domaini alabilirsiniz. Bu sayede avantajlı olabileceğiniz bir şekilde ilk adımı atmış olacaksınız.

Domain SMS ile Hatırlatma
Domain almak istiyorum diyen kişiler için firmaların sunduğu çeşitli avantajlar var. Hem sizin için uygun olan domainin bulunması hem de bu aşamada SMS ile hatırlatmaların olması, firmaların sunmuş olduğu imkanlar arasında. Alan adı tescil servislerinin ve IHS’de bulunan diğer tüm servisler için geçerli olan SMS sistemi, direkt olarak sizin hemen hemen her konuda anında bilgi sahibi olmanız için oluşturulmuştur. Hizmetler sonlanmadan önce direkt olarak verilen cep telefonuna hatırlatma amaçlı bir SMS’in gönderilmesi söz konusu olacaktır.

Özel Nameserver Adresi Oluşturmak
Almak istediğiniz domain dışında, özel nameserver adresi oluşturmak da isteyebilirsiniz. Bunun için de alan adı üzerinden adres almanız için yol gösterilecektir. Bakıldığında alan adı için dilediğiniz name server adresini oluşturabilecek olduğunuzu göreceksiniz. Adreslere dilediğiniz IP’lere yönlendirme imkanının olduğunu bilmelisiniz.
Domain satın almak ve diğer işlemleri tamamlamak için profesyonel destek aldığınızda sorun yaşamadan bu aşamaların tamamlanması sağlanacaktır. Sizin için sunulan bu fırsatı değerlendirip, uygun olan isimde domainin alınmasını sağlayabilirsiniz.

E-Posta Yönlendirme Servisi
Sunulan hizmetler arasında, alan adı için 5 adet e-posta yönlendirme servislerinin olduğunu göreceksiniz. Bu servisi oluşturmanız, e-posta adresinin dilediğiniz farklı bir e-posta adresi ile değiştirilmesi, yönlendirilmesi gibi işlemleriniz de olabilir. Tamamen sizin nasıl aşamaları değerlendirmek istediğiniz ile ilgili bir durumdur. Değerlendirmenizi yapın ve direkt olarak yönlendirme servisi kapsamında, direkt olarak e-posta alarak domainler hakkında bilgi edinin.
Domain fiyatları kapsamında araştırma yaptığınızda, en iyi tıklanma oranı olan domainlerin uygun fiyattan alınmasını sağlamak açısından gerekeni yapabilirsiniz. Bunun için iletişime geçerek, direkt olarak bilgi alın. Anında bilgi edinmeniz mümkün.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst