Windows 10 Yükseltme Bildirimi Nasıl Kapatılır ?

Ragor

4eh.net
Yönetici
4eh.net
Katılım
13 Eyl 2019
Mesajlar
219
Beğeniler
1
Konum
Samsun
#1
İşletim sistemi güncellemesi bildirimi kapatılabiliyor. Peki, Windows 10 yükseltme bildirimi nasıl kapatılır?
Son işletim sisteminin dağıtılması ile birlikte, direkt olarak bildirim gelecektir. Windows 10 yükseltme bildirimi nasıl kapatılır sorusunu sorabilirsiniz. Zaman zaman bilgisayar kullanıcılarının güncelleme kapsamında özellikleri beğenmemesi durumunda, indirmek istememesi söz konusu olabiliyor. Ya da direkt olarak yükseltmenin daha sonra yapılmasının istendiği durumlarda da bildirimin kapatılmak istemesi söz konusudur.

Windows 10 Otomatik Güncelleme
Bazı bilgisayar programları sayesinde, direkt olarak güncellemenin gerçekleşmesi mümkündür. Bunun için otomatik olarak güncellemenin gerçekleşmesi durumunda, herhangi bir şekilde bildirim sorunu olmaz. Ancak, manuel güncellemenin olması halinde bildirimin gelmesi gibi bir sorun ortaya çıkabilir. Direkt olarak güncellemenin olması, güncellemenin gerçekleşmesi hâlinde bildirim ortadan kalkar.
Otomatik güncelleme olmadığında, bildirim sorunu ortaya çıkabilir…
Peki, bildirim nasıl kapatılacak? Bunun için yapılması gereken, disable win 10 upgrade butonunu kullanarak, direkt olarak bildirimin kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için programı açın ve direkt olarak butona tıklayın. Yükseltme aracı sayesinde, butona tıklayarak yükseltme işlemi için gelen bildirimin kapatılmasını anında sağlayacaksınız.

Windows 10 Yükseltme Bildirimi Engelleme
Bildirimlerin kapatılması için işlem yapabilirsiniz. Windows 10 yükseltme bildirimi kapatmak için yapmanız gereken, program kullanarak engellemek olacak. Bunun için indireceğiniz araç sayesinde, direkt olarak kapatılmasını sağlayabilirsiniz. Güncellemenin otomatik olarak gerçekleştiği bilgisayarlarda, bildirim sorunu yaşanmıyor. Dilerseniz direkt olarak güncellemenin gerçekleşmesini sağlayarak da bu sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Güncelleme otomatik şekilde gerçekleşiyor. Değerlendirmenizi yapabilir, anında güncelleme sonrasında direkt olarak bildirim sorununun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.
Güncellemenin olması için direkt olarak bildirime tıklamak yeterlidir. İnternet bağlantınızın olması durumunda, sorun yaşamadan güncellemenin gerçekleşmesini sağlamış olacaksınız. İşlemin tamamlanmasını sağlayarak, güvenli bir şeklide bildirim üzerinden güncelleme işleminin tamamlanması sağlanabilir.

Windows 10 güncellemesi için bildirim gelecektir. Güncelleme olduğunda, direkt olarak bildirimin ortadan kalkması sağlanacaktır. Bunun dışında direkt olarak güncellemenin tamamlanmasını sağlamak açısından, bildirimin değerlendirilmesi sağlanabilir. Bildirim sonrasında direkt olarak güncelleme tamamlanacak ve direkt olarak bildirim sürekli olarak gelmesi sorunu ortadan kalk
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst